Klub Mam powstaje z inicjatywy Śląskiego Ogrodu Botanicznego w Radzionkowie oraz Aleksandry Gabor (MamOla), która z sukcesem prowadzi już Klub Chorzowskich Mam. Comiesięczne (bezpłatne) spotkania odbywać się będą w Radzionkowie w Regionalnej Stacji Edukacji Ekologicznej przy ul. Księżogórskiej 90a.

Czemu i komu Klub ma służyć? Spotkania w ramach Klubu to dla wielu mam okazja do oderwania się od codziennych obowiązków, bodziec do wyjścia z domu i możliwość miłego spędzenia czasu w gronie kobiet o podobnych potrzebach i z podobnymi problemami. Spotkania są sposobnością do wymiany doświadczeń, ale także zdobycia nowej wiedzy czy umiejętności ponieważ w planach są tematyczne zajęcia oraz pogadanki ze specjalistami. Kto wie jakie możliwości czy przyjaźnie się w międzyczasie rozwiną?

Pierwsze spotkanie odbędzie się 22 czerwca (czwartek) o godz. 11.30. A po lub przed zajęciami można skorzystać ze spaceru na świeżym powietrzu, ścieżkami ogrodu botanicznego lub księżogórskiego parku, bo lokalizacja Klubu jest pod tym względem wprost idealna. Wcześniej zachęcamy również do udziału w treningu BuggyGym (BuggyGym Monika Świerklaniec), który odbywa się tu zawsze w czwartki o godz. 10.30.

Kontakt w razie pytań: 534 99 45 77 lub 536 330 776.

 

Zgłoś awarię oświetlenia

Podaj ulicę i numer posesji
całodobowy nr tel.: 801-800-103
e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl

Wywóz odpadów

Pytania i reklamacje dotyczące wywozu odpadów komunalnych w Radzionkowie można kierować na adres odpady@radzionkow.pl.