Młodzieżowe Centrum Kariery OHP, działające w Radzionkowie,  w ramach Lata z OHP przygotowało oferty pracy dla młodzieży na wakacje, informacje o kształceniu, konsultacje w ramach poradnictwa zawodowego. Ponadto rekrutujemy do projektów na rzecz aktywizacji zawodowej młodzieży.

Może się do Nas zgłaszać młodzież w wieku 15 - 25 lat poszukująca pracy na wakacje i/lub krótkoterminowej. Dla osób młodych pracy jest najmniej, a wzrasta liczba osób szukających tej pracy - nasze Biuro i inne jednostki OHP wypełniają istniejącą na rynku pośrednictwa pracy dla młodzieży lukę.

W ramach Lata z OHP w MCK Radzionków doradczyni zawodowa organizuje w dniach 17 i 26 lipca  (godz. 9 – 15) punkt konsultacyjny "Przygotowanie do wejścia na rynek pracy”, a z kolei informacji "Jak skutecznie wejść na rynek pracy?” udzielać będzie pośrednik pracy w dniach 13 i 27 lipca (godz. 9.00 - 15.00).
Pracodawcy nie powinni się obawiać zatrudniania pracowników poniżej 18 roku życia. Osoby, które do Nas trafiają są mocno zmotywowane do znalezienia i utrzymania pracy. Ponadto bardzo często mają już doświadczenie zawodowe czy Książeczkę Zdrowia Sanepidu, przydatną choćby w gastronomii. Dlatego szczególnie zachęcamy pracodawców do przesyłania ofert pracy krótkoterminowej dla młodzieży.
Informacje:
Młodzieżowe Centrum Kariery w Radzionkowie, ul. Kużaja 19, tel. 32 388 71 46, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zgłoś awarię oświetlenia

Podaj ulicę i numer posesji
całodobowy nr tel.: 801-800-103
e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl

Wywóz odpadów

Pytania i reklamacje dotyczące wywozu odpadów komunalnych w Radzionkowie można kierować na adres odpady@radzionkow.pl.