Jak zawsze w pierwszy czwartek miesiąca o godz. 11.30 zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu Mam działającego przy Śląskim Ogrodzie Botanicznym w Radzionkowie. Tym razem na spotkaniu pojawi się pani Ewa Paluszkiewicz, koordynatorka grupy zakupowej Lokalny Rolnik EkoRadzionków (https://lokalnyrolnik.pl/ekoradzionkow). Pani Ewa opowie o inicjatywie Lokalny Rolnik, przygotuje smaczną degustację dla uczestniczek Klubu oraz rozda drobne upominki-niespodzianki.

Warto być w ten dzień na Księżej Górze - jak zwykle to okazja do spotkania innych mam, do chwili odpoczynku przy kawce czy herbatce, a przy tym możliwość zdobycia nowej wiedzy na ważny wszak temat jakim jest żywienie. W sierpniu pozostajemy przy tym zagadnieniu, bo w trzeci czwartek miesiąca (17 sierpnia) prowadząca Klub pani Ola Gabor opowie o tym kiedy i jak rozszerzać dietę dziecka.
Przypominamy, że udział w Klubie Mam jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy mamy z małymi dziećmi, panie oczekujące dziecka lub te, które dopiero planują macierzyństwo.
Regionalna Stacja Edukacji Ekologicznej w Radzionkowie ul. Księżogorska 90a.

Zgłoś awarię oświetlenia

Podaj ulicę i numer posesji
całodobowy nr tel.: 801-800-103
e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl

Wywóz odpadów

Pytania i reklamacje dotyczące wywozu odpadów komunalnych w Radzionkowie można kierować na adres odpady@radzionkow.pl.