Powiatowa Społeczna Rada ds. Osób Niepełnosprawnych funkcjonująca przy Staroście Tarnogórskim zaprasza do tworzenia mapy miejsc przyjaznych osobom z niepełnosprawnościami w powiecie tarnogórskim!

• Jeśli jesteś właścicielem lub kierujesz firmą, sklepem, restauracją, kawiarnią, bankiem, szkołą, przedszkolem, żłobkiem, ośrodkiem kultury, obiektem sportowym, urzędem – dołącz do grona ludzi dobrej woli, dbających o to, aby niepełnosprawni czuli się dobrze w przestrzeni publicznej.
• Jeśli wprowadziłeś udogodnienia dla takich osób, zgłoś się do nas, aby zaistnieć na tworzonej przez nas mapie.
• Miejsca uznane za przyjazne osobom z niepełnosprawnościami zostaną oznaczone specjalnym logo, nagrodzone dyplomem i umieszczone na mapie powiatu tarnogórskiego.
• Kwestionariusz zgłoszeniowy znajdziesz w załączniku.
• Wypełniony kwestionariusz wyślij na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 15 września 2017 r. W dniach 18-29 września 2017 r. zespół złożony z osób z niepełnosprawnością odwiedzi zgłoszone miejsca, aby zweryfikować informacje zawarte w kwestionariuszu.
• Spełnianie wszystkich kryteriów zawartych w kwestionariuszu NIE JEST WARUNKIEM przystąpienia do projektu.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

W przypadku wątpliwości zapraszamy do kontaktu z panią Gabrielą Kowalską - tel. 508 136 590

Patronat medialny nad projektem, którego inicjatorem jest Powiatowa Społeczna Rada ds. Osób Niepełnosprawnych przy Staroście Tarnogórskim, objęły dotychczas: „Gwarek”, TG Stacja i TVP3 KATOWICE

Zgłoś awarię oświetlenia

Podaj ulicę i numer posesji
całodobowy nr tel.: 801-800-103
e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl

Wywóz odpadów

Pytania i reklamacje dotyczące wywozu odpadów komunalnych w Radzionkowie można kierować na adres odpady@radzionkow.pl.