W siedzibie Młodzieżowego Centrum Kariery w Radzionkowie 18 sierpnia o godzinie 11.00 odbędzie się giełda pracy. Wszystkie osoby planujące już teraz lub w przyszłości pracę w charakterze opiekuna/opiekunki osób starszych mogą się spotkać z przedstawicielem firmy Promedica Care Sp. z o.o.

Podczas spotkania pani Anna Bednarczyk omówi warunki wyjazdu, zatrudnienia, zasady pracy i wynagrodzenia. Aktualnie Promedica poszukuje osób, które zajmą się seniorami w Niemczech. Aby otrzymać pracę, w której zarobki sięgają 1500 euro, należy mieć doświadczenie w opiece. Mile widziana jest znajomość języka niemieckiego, ale istnieje możliwość odbycia kursu.
Wszystkich zainteresowanych pracą w charakterze opiekuna/opiekunki osoby starszej Młodzieżowe Centrum Kariery w Radzionkowie zaprasza do wcześniejszych zapisów: e-mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., telefonicznie 32 388 71 46 lub osobiście w siedzibie przy ul. Kużaja 19.  Prosimy zabrać ze sobą CV.

W ramach Lata z OHP Młodzieżowe Centrum Kariery przygotowało w miesiącu sierpniu kolejne oferty pracy dla młodzieży na wakacje oraz wydarzenia m.in. informacje o kształceniu, konsultacje w ramach poradnictwa zawodowego, dni otwarte.

Program wydarzeń w drugiej połowie sierpnia:
21.08 (godz. 9.00 - 15.00) konsultacje "Jak skutecznie wejść na wakacyjny rynek pracy?”, MCK Radzionków
25.08 dzień otwarty MCK Radzionków w Piekarach Śląskich
28.08 (godz. 9.00 - 15.00) punkt konsultacyjny "Przygotowanie do wejścia na rynek pracy, MCK Radzionków
30.08 (godz. 9.00 - 15.00) punkt konsultacyjny "Przygotowanie do wejścia na rynek pracy, MCK Radzionków
Informacje i zapisy na wydarzenia:
Młodzieżowe Centrum Kariery w Radzionkowie, ul. Kużaja 19, tel. 32 388 71 46, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zgłoś awarię oświetlenia

Podaj ulicę i numer posesji
całodobowy nr tel.: 801-800-103
e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl

Wywóz odpadów

Pytania i reklamacje dotyczące wywozu odpadów komunalnych w Radzionkowie można kierować na adres odpady@radzionkow.pl.