W Młodzieżowym Centrum Kariery OHP w Radzionkowie, 12 października br. naukę i pracę proponować będą Młodzieżowe Centrum Kariery w Radzionkowie oraz Centrum Nauki i Biznesu Żak z Tarnowskich Gór.
Doradca zawodowy pomoże określić predyspozycje i udzieli porady w kierunku dalszego kształcenia czy podjęcia pracy. Następnie każdy, kto odwiedzi tego dnia MCK, będzie mógł zapoznać się z tematami kursów, szkoleń i ofertami pracy.

– To już trzecia z kolei akcja pod tym tytułem. Poprzednie edycje odbyły się w Piekarach Śląskich i Bytomiu. Naszym celem jest zaprezentowanie osobom już od 16 roku życia wachlarza możliwości nauki i pracy – mówi Inga Niedzielska, pośredniczka pracy z Młodzieżowego Centrum Kariery w Radzionkowie. Szczególnie zachęcać będziemy tego dnia do wzięcia udziału w naszym projekcie „Od szkolenia do zatrudnienia – EFS” skierowanym do niepracujących i nieuczących się młodych osób.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zapraszamy do siedziby organizatora wydarzenia, Młodzieżowego Centrum Kariery w Radzionkowie, na ul. Kużaja 19 w godzinach 11.00 – 14.00.

 

Zgłoś awarię oświetlenia

Podaj ulicę i numer posesji
całodobowy nr tel.: 801-800-103
e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl

Wywóz odpadów

Pytania i reklamacje dotyczące wywozu odpadów komunalnych w Radzionkowie można kierować na adres odpady@radzionkow.pl.