Burmistrz Miasta Radzionków zaprasza na obchody Narodowego Święta Niepodległości w Radzionkowie, współorganizowane przez Stowarzyszenie Żołnierzy Radiotechników „Radar”. 11-go listopada o godzinie 9:00 uroczystości rozpocznie odprawiona msza św., w kościele pod wezwaniem św. Wojciecha, w intencji Ojczyzny, weteranów oraz wszystkich, którzy polegli na frontach II wojny światowej. Ofiarowana przez członków radzionkowskiego Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych.

Następnie, o godzinie 10.45 uczestnicy uroczystości, wśród których będą między innymi samorządowcy, przedstawiciele gminnych jednostek organizacyjnych, i służb mundurowych, młodzież i uczniowie oraz delegacje większości radzionkowskich organizacji pozarządowych, zbiorą się i uroczyście złożą wiązanki kwiatów pod Pomnikiem Powstańców Śląskich na Forum Miejskim na Placu Letochów.

Ponadto tego dnia na hali sportowej MOSiR odbędzie się VIII Turniej Piłki Nożnej Halowej z okazji Dnia Niepodległości, który rozpocznie się o godzinie 9:30. Więcej szczegółów na www.mosir.radzionkow.pl

 

Zgłoś awarię oświetlenia

Podaj ulicę i numer posesji
całodobowy nr tel.: 801-800-103
e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl

Wywóz odpadów

Pytania i reklamacje dotyczące wywozu odpadów komunalnych w Radzionkowie można kierować na adres odpady@radzionkow.pl.