CentrumCentrum Przedsiębiorczości we współpracy z Enterprice Europe Network Fundusz Górnośląski S.A. Oddział w Katowicach zaprasza Przedsiębiorców na cykl bezpłatnych spotkań informacyjnych „Chorzowskie spotkania z Funduszami” dotyczące możliwości uzyskania wsparcia ze środków krajowych, regionalnych czy wspólnotowych.

 

Pierwsze spotkanie pt.: „Od pomysłu do rynku – wsparcie projektów B+R i innowacji w perspektywie UE 2014- 2020” odbędzie się dnia 11 czerwca 2015r. w Chorzowie w siedzibie Centrum Przedsiębiorczości, ul. Targowa 5 w godzinach od 13:00 do 15:00.

Podczas spotkania zaprezentowane będą możliwości oraz zasady pozyskiwania wsparcia, uzupełnione przykładami dobrych praktyk projektów, które uzyskały wsparcie w latach 2007-2013, obejmujące:

  • Badania, rozwój i innowacje wsparcie na poziomie regionalnym - Regionalny Program Operacyjnym Województwa Śląskiego 2014 – 2020;
  • Wsparcie prowadzenia prac B+R przez przedsiębiorstwa i wdrożeń na poziomie krajowym – Program Operacyjny Inteligentny Rozwój 2014 – 2020;
  • Wspieranie projektów badawczych i generowania innowacji na poziomie wspólnotowym – Program Horyzont2020;
  • Ohrona praw własności intelektualnej;
  • Cykl spotkań „Chorzowskie spotkania z funduszami” kierujemy do przedsiębiorców, którzy chcą rozwinąć swoją firmę z funduszy unijnych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod nr telefonu 516 071 973. Ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Pobierz zgłoszenie - kliknij.

Zgłoś awarię oświetlenia

Podaj ulicę i numer posesji
całodobowy nr tel.: 801-800-103
e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl

Wywóz odpadów

Pytania i reklamacje dotyczące wywozu odpadów komunalnych w Radzionkowie można kierować na adres odpady@radzionkow.pl.