W dniach 5-6 maja Toruń był organizatorem Mistrzostw Polski Amatorów w tenisie stołowym. Nasz region reprezentował tylko jeden zawodnik, Pan Mariusz Baron, który startował w kategorii 40-55 lat. Tam po rozegraniu 3 wygranych pojedynków grupowych i 5 później w drabince, Pan Mariusz został Mistrzem Polski w tej kategorii wiekowej.

Najbardziej emocjonujący był mecz finałowy, który Pan Mariusz wygrał w piątym secie po przewagach 16-14 z zawodnikiem i ubiegłorocznym zwycięzcom Pan Mariuszem Regulskim. Warte zaznaczenia jest,że piąty set Pan Mariusz Baron przegrywał już 5-1 na zmianie i to nie załamało zawodnika z Radzionkowa zdobywając upragniony tytuł.

W tym samym terminie Siemianowice Śląskie organizowały jeden z najbardziej prestiżowych turniejów na Śląsku. Tam w kategorii open zwyciężył mieszkaniec Piekar Śląskich Pan Grzegorz Jugowiec, a w kategorii 40-55 zajął 2 miejsce. Zaś w kategoroi do lat 40 zwyciężył mieszkaniec Radzionkowa Pan Jakub Michalski, a 9 miejsce przypadło w kategorii open Panu Henrykowi Tkaczykowi z Piekar Śląskich. Zwycięzcom oraz pozostałym uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Zgłoś awarię oświetlenia

Podaj ulicę i numer posesji
całodobowy nr tel.: 801-800-103
e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl

Wywóz odpadów

Pytania i reklamacje dotyczące wywozu odpadów komunalnych w Radzionkowie można kierować na adres odpady@radzionkow.pl.