Młodzieżowe Centrum Kariery w Radzionkowie pomaga odnaleźć się na rynku pracy wszystkim chętnym. Ponadto przyjmuje oferty pracy od pracodawców. Biuro mieści się w budynku przy ulicy Kużaja 19. Pracę z Nami mogą znaleźć już osoby od 15 roku życia, a także niepełnosprawne. Dysponujemy ofertami zatrudnienia dla szukających stałego zajęcia, krótkoterminowego czy sezonowego, z doświadczeniem i bez doświadczenia zawodowego. Co ważne, aby skorzystać z usług MCK, nie trzeba mieć statusu osoby bezrobotnej potwierdzonego przez urząd pracy. Wystarczy wypełnić w Naszym Biurze krótką ankietę osoby poszukującej pracy.

Dzięki niej przez cały rok można korzystać z ofert pracy, a także doradztwa: pomagamy dopasować ofertę pracy do oczekiwań poszukującego pracy z uwzględnieniem jego wymagań i kwalifikacji. Oferty pracy udostępniamy w biurze, ale również promujemy je na swojej stronie www.mbp.ohp.pl, dzięki czemu pracodawcy mają pewność, że ich propozycja pracy znajdzie szerokie grono odbiorców. Dzięki naszym kontaktom z osobami szukającymi zatrudnienia, zapewnimy pracodawcom odpowiednią kadrę. Udzielamy informacji o aktualnej sytuacji na rynku pracy i możliwościach podnoszenia swoich kwalifikacji. W biurze, oprócz pośrednika pracy, działa doradca zawodowy. Zapraszamy do kontaktu osobistego, poprzez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., telefonicznie: 32 388-71-46.

26 maja 2017 roku o godz. 15:00 zapraszamy młodzież uczącą się i studentów na spotkanie informacyjne w Centrum Kultury "Karolinka": „Bezpieczne wyjazdy do prac zagranicznych”
W programie spotkania:
• Europejski Portal Mobilności, Europejskie Służby Zatrudnienia EURES
• Korzystanie z usług prywatnych agencji pracy (na co zwrócić szczególną uwagę?)
• Prace sezonowe w krajach popularnych wśród młodzieży – wybrane elementy prawa pracy, informacje nt. warunków życia i pracy
• Umowa – co powinna zawierać?, czytanie ze zrozumieniem informacji zawartych przez pracodawcę

Organizator: Młodzieżowe Centrum Kariery w Radzionkowie, ul. Kużaja 19, prosi o wcześniejsze zapisy: 32 388 71 46 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zgłoś awarię oświetlenia

Podaj ulicę i numer posesji
całodobowy nr tel.: 801-800-103
e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl

Wywóz odpadów

Pytania i reklamacje dotyczące wywozu odpadów komunalnych w Radzionkowie można kierować na adres odpady@radzionkow.pl.