Na czas wakacji w mieście dla najmłodszych miejskie jednostki organizacyjne przygotowały ofertę zajęć i wydarzeń. 

Na Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji przez cały okres wakacyjny czeka wiele atrakcji. Zajęcia fitness, zumby, aquazumy, pokazy nurkowania, warsztaty, konkursy i turnieje. Nie zabraknie również corocznych Mistrzostwa Radzionkowa w Pływaniu oraz Mistrzostw Śląska w Siatkówce Plażowej Kobiet.

Centrum Kultury „Karolinka” w tym roku przygotowało wydarzenia, dzięki którym osoby pozostające w mieście, z pewnością nie będą narzekać na nudę. W ciągu tych dwóch miesięcy, odbędzie się wakacyjne kino plenerowe „Pod chmurką” (szczegóły na www.karolinka.art.pl), zostaną zorganizowane wycieczki do Twinpigs w Żorach i Opola. Oprócz tego szykują się zajęcia z robotyki, szereg warsztatów, malowanie na asfalcie i projekcje filmowe.

Miejska Biblioteka również przygotowała warsztaty plastyczne, w czasie których będzie można poznać największe stolice Europy, tworząc wakacyjny album europejskich stolic.
Szczegółowy program wszystkich zaplanowanych wydarzeń uczniowie otrzymali wraz ze świadectwem ukończenia szkoły. Jest on także dostępny na plakatach oraz na stronie internetowej miasta.

PLAKAT

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Oświadczenie o dostępności

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl