Zielona ZiemiaStowarzyszenie Przyjaciół i Sympatyków Ekologii Zielona Ziemia zaprasza do udziału w otwartej  konferencji ekologicznej pt.: "Bioróżnorodność", która odbędzie się 10 maja 2016r. o godz. 9.00 w Centrum Kultury "Karolinka" w Radzionkowie. Jej celem jest zwrócenie uwagi na znaczenie zjawiska bioróżnorodności dla funkcjonowania naszej planety i życia człowieka, wzrost świadomości w zakresie zagrożeń prowadzących do  ubożenia gatunków oraz sposoby ochrony bioróżnorodności w naszym regionie.

Konferencja składa się z części wykładowej dla wszystkich uczestników oraz warsztatów, w których udział każdy uczestnik wybiera według swoich zainteresowań. Wystąpi między innymi dr hab. Andrzej Misiołek, Piotr Siwy oraz dr Andrzej Boczarowski z prezentacją mulimedialną "I stało się życie". Konferencji towarzyszyć będą targi oraz wystawa EXPO ZDROWIE.

Udział w konferencji dla uczestników jest bezpłatny. Dla nauczycieli przygotowaliśmy zaświadczenia a dla wszystkich uczestników edukacyjne prezenty.

Jest to 11. edycja cyklicznej imprezy promującej wiedzę z zakresu ekologii i ochrony środowiska. Tegoroczna impreza odbywa się pod patronatem honorowym Burmistrza Miasta Radzionkowa, Starosty Tarnogórskiego, Prezydentów Miast Piekary Śląskie i Bytom oraz prezesa WFOŚiGW w Katowicach.


KARTA ZGŁOSZENIA DLA GRUP

Zgłoś awarię oświetlenia

Podaj ulicę i numer posesji
całodobowy nr tel.: 801-800-103
e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl

Wywóz odpadów

Pytania i reklamacje dotyczące wywozu odpadów komunalnych w Radzionkowie można kierować na adres odpady@radzionkow.pl.