In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

 

 

Przebudowa ul. Sobieskiego

Kilka dni temu rozpoczęły się prace związane z przebudową ulicy Sobieskiego w Radzionkowie. Zakres robót budowlanych obejmuje między innymi zerwanie obecnej nawierzchni asfaltowej, wyłożenie jezdni kostką betonową, przebudowę zjazdów do posesji, a także wykonanie chodników z kostki betonowej.

Prace realizuje Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Eugeniusz Fisior z siedzibą w Ossach. Wartość realizowanej inwestycji wynosi 534 957,49 zł brutto i jest pokryta w całości ze środków gminnych. Pierwsze efekty realizowanych prac są już widoczne, a termin ich zakończenia przewidywany jest na czerwiec 2014 roku.

SZUKAJ W SERWISIE

Referendum

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA
Zgłoszenia od mieszkańców przyjmowane będą na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . W zgłoszeniu należy podać ulicę i numer posesji, przy której lampa nie świeci lub miga albo nie świeci kilka lamp. Można również zgłaszać awarie oświetlenia ulicznego telefonicznie do Zespół ds. Administrowania Drogami i Gospodarki Mieszkaniowej – tel. (32) 388-71-31 w godzinach pracy urzędu, a po godzinach pracy urzędu – tel. (32) 289-07-27.

 

WYWÓZ ODPADÓW                               
Uwagi, pytania i reklamacje dotyczące wywozu odpadów na terenie Gminy Radzionków można kierować drogą elektroniczną na adre
s Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .