In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

 

 

Artykuły

Działka na sprzedaż

ważne informacjeBurmistrz Miasta Radzionków informuje o wywieszeniu na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta Radzionków, przy ul. Męczenników Oświęcimia 42 na okres 21 dni, tj. od dnia 24.05.2012r. do dnia 14.06.2012r. wykazu nr 9/2012 obejmującego niezabudowaną działkę gruntu położoną przy ul. Gwarków, stanowiącą własność gminy, przeznaczoną do sprzedaży w drodze przetargu ustnego nieograniczonego.

SZUKAJ W SERWISIE

Referendum

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA
Zgłoszenia od mieszkańców przyjmowane będą na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . W zgłoszeniu należy podać ulicę i numer posesji, przy której lampa nie świeci lub miga albo nie świeci kilka lamp. Można również zgłaszać awarie oświetlenia ulicznego telefonicznie do Zespół ds. Administrowania Drogami i Gospodarki Mieszkaniowej – tel. (32) 388-71-31 w godzinach pracy urzędu, a po godzinach pracy urzędu – tel. (32) 289-07-27.

 

WYWÓZ ODPADÓW                               
Uwagi, pytania i reklamacje dotyczące wywozu odpadów na terenie Gminy Radzionków można kierować drogą elektroniczną na adre
s Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .