Logo Rodzina 500+Logo Górnośląsko-Zagłębiowskiej MetropoliiŚląska Karta Usług Publicznych - logoLogo portalu obywatel.gov.pl     Dostępność Plus Samorząd na plus - logo  

 

Aktualności

Poszukiwani wolontariusze na Igrzyska Europejskie. Będzie to największa multidyscyplinarna imprez sportowa w Europie w 2023 r. Około 8000 wolontariuszy zostanie zaangażowanych w organizację tego wydarzenia sportowego. Będą oni działać we wszystkich miastach, gdzie odbędą się sportowe rozgrywki m.in. w Krakowie, Tarnowie, Krynicy-Zdrój i Zakopanem.

Czytaj więcej...

Pierwszy Dzień Wiosny w Radzionkowie. Młodzież ze Szkoły Podstawowej Nr 1 paliła Marzanny, a reszta uczniów radzionkowskich szkół brała udział w międzyszkolnym konkursie "Mam Talent 2023".

Czytaj więcej...

19 marca radzionkowskie Centrum Dokumentacji Deportacji Górnoślązaków do ZSRR w 1945 roku odwiedził były Prezes Rady Ministrów oraz Przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk. Po placówce, dokumentującej jeden z aspektów Tragedii Górnośląskiej oprowadził go Burmistrz Miasta Gabriel Tobor.
Na zakończenie spotkania Donald Tusk wręczył burmistrzowi przekład Biblii po kaszubsku, z kolei Gabriel Tobor przekazał Donaldowi Tuskowi Nowy Testament w języku śląskim.

Czytaj więcej...

CDDGW sobotę zapraszamy do Centrum Dokumentacji Deportacji Górnoślązaków do ZSRR w 1945 roku. Placówka będzie otwarta w godzinach od 10:00 do 17:00 (ostatnie wejście o godzinie 16:00). Bilety do nabycia na miejscu. Zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji zwiedzania: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel: (32) 307-35-36.

PLAKAT

ul. ArtylerzystówW związku z realizacją zadania pn. „Przebudowa ulicy Artylerzystów w Radzionkowie” informujemy, że w poniedziałek 20.03.2023r. Wykonawca wspólnie z Przedsiębiorstwem Gospodarki Komunalnej planują przystąpić do wymiany wodociągu wraz z przepinkami przyłączy na odcinku od skrzyżowania ulicy Artylerzystów z ulicą Wopistów do ulicy Kadetów. Prace prowadzone będą od skrzyżowania (włącznie) w kierunku ulicy Kadetów. 
Po wykonaniu przedmiotowych robót zostaną zabudowane studzienki wpustowe wraz z chodnikiem w śladzie przebudowanego wodociągu.

Czytaj więcej...

JubileuszeW środę zostały wręczone medale za długoletnie pożycie małżeńskie. Medale zostały wręczone przez Burmistrza Miasta Radzionków oraz Przewodniczącego Rady Miasta Radzionków. Wszystkim solenizantom życzymy, aby kolejne lata wspólnego życia były radosne i szczęśliwe, aby nie zabrakło wzajemnej życzliwości, uśmiechu i pogody ducha oraz by w zdrowiu i szczęściu doczekali kolejnych jubileuszy. Poniżej lista dostojnych jubilatów.

Czytaj więcej...

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl