Aktualności

Młodzieżowe Centrum Kariery w Radzionkowie serdecznie zaprasza na Giełdę Pracy, która odbędzie się 28 lipca 2017 roku o godzinie 9.45 w Naszej siedzibie na ul. Kużaja 19 w Radzionkowie.
W trakcie Giełdy pracodawca, firma Randstad, przedstawi warunki pracy na stanowiskach produkcyjnych w dużym zakładzie produkcyjnym w Siemianowicach Śląskich.

Trzeci już raz, Stacja Edukacji Ekologicznej Ogrodu Botanicznego w Radzionkowie gościła szachistów na corocznym turnieju szachowym CIDERLATO 2017, który odbył się w sobotę  22 lipca br. Turniej rozegrano jako otwarty dla wszystkich szachistów, a nagradzano najlepszych zawodników w 3 grupach OPEN, do 16 lat i najmłodszych. Połączenie w jeden turniej, łącznie 35 szachistów w wieku od 8 do prawie 80 lat ma wiele korzyści, tak szachowych jak również wychowawczych. A walka i zachowanie, tak seniorów jak i juniorów zasługuje na uznanie, gdyż walczyli jak prawdziwi rycerze szachowych bojów.

Bank Żywności w Częstochowie przystępuje do realizacji Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 w Podprogramie 2017. W związku z powyższym konieczne jest przeprowadzenie naboru Lokalnej Organizacji Partnerskiej (OPL). Organizacje chcące uczestniczyć w programie przesyłają do Banku Żywności w Częstochowie skany wniosków, a następnie dostarczają je osobiście lub pocztą na adres biura.

Zarząd Województwa Śląskiego zatwierdził listę projektów wybranych do dofinansowania w konkursie Subregionu Centralnego w ramach poddziałania 4.5.1 „Niskoemisyjny transport miejski oraz efektywne oświetlenie”. Na liście zatwierdzonych projektów znajduję się i wniosek naszej Gminy pod nazwą: „Realizacja przyjaznej środowisku i niskoemisyjnej organizacji transportu publicznego w Subregionie Centralnym poprzez ograniczenie i uspokojenie ruchu samochodowego wraz z budową dróg rowerowych na terenie Gminy Radzionków”.

Informacja oraz ogłoszenie Burmistrza Miasta Radzionków o trzecim przetargu ustnym niegraniczonym na sprzedaż niezabudowanego kompleksu gruntów położonych w rejonie ul. M.Dąbrowskiej i ul. Nieznanego Żołnierza w Radzionkowie

INFORMACJA

OGŁOSZENIE

Zgłoś awarię oświetlenia

Podaj ulicę i numer posesji
całodobowy nr tel.: 801-800-103
e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl

Wywóz odpadów

Pytania i reklamacje dotyczące wywozu odpadów komunalnych w Radzionkowie można kierować na adres odpady@radzionkow.pl.