W dniach 27 sierpnia – 1 września br. zostaną zorganizowane w naszym mieście Senioralia 2017. Jest to wydarzenie realizowane wraz z Polskim Związkiem Emerytów, Rencistów i Inwalidów z Radzionkowa oraz z Cechem Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Bytomiu.

Tegoroczne Senioralia rozpoczną się Festynem Rzemieślniczym na Księżej Górze, podczas którego odbędzie się koncert w ramach Letniej Trasy Koncertowej Radia Piekary. Ponad to odbędą się warsztaty cukiernicze ( zapisy w siedzibie PZERiI ), zajęcia sportowo-rekreacyjne zorganizowane przez MOSiR oraz prelekcja o Ojcu Ludwiku Wrodarczyku przygotowana przez Panią Marię Kielar-Czaplę. Zorganizowana również zostanie wycieczka do Krakowa, podczas której uczestnicy odwiedzą m. in. Sanktuarium Jana Pawła II oraz krakowski Kazimierz ( zapisy w siedzibie PZERiI od 21 sierpnia). Na zakończenie w Centrum Kultury "Karolinka" odbędzie się projekcja filmu "Wołyń" W. Smarzowskiego.

Senioraliom towarzyszyć będą wydarzenia dodatkowe- koncert Bożeny Mielnik oraz Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Cechmistrza Cechu ( zapisy w biurze Cechu lub w dniu zawodów).

Szczegóły na ulotkach oraz plakatach.

 

Zgłoś awarię oświetlenia

Podaj ulicę i numer posesji
całodobowy nr tel.: 801-800-103
e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl

Wywóz odpadów

Pytania i reklamacje dotyczące wywozu odpadów komunalnych w Radzionkowie można kierować na adres odpady@radzionkow.pl.