KLUB MAM zaprasza Mamy oraz Panie w błogosławionym stanie.

Spotkania odbywają się w każdy pierwszy i trzeci piątek miesiąca o godz. 11.00 w Regionalnej Stacji Edukacji Ekologicznej w Radzionkowie przy ul. Księżogórskiej 90a i są bezpłatne.
Wyjątkowo atrakcyjnie prezentuje się najbliższe spotkanie tj. 17 XI. Klub Mam ponownie odwiedzi pani Ewa Łukasik, tym razem z pogadanką ,,Ja cię kocham, a ty śpisz" czyli o wpływie zegara biologicznego na nasz związek (a temat będziemy kontynuować w grudniu).

Pani Ewa Łukasik jest specjalistą pielęgniarstwa operacyjnego i certyfikowanym Instruktorem masażu Shantala, a ponadto założycielką Szkoły Narodzin Mama, Tata i Ja. Jest również zaangażowana we wspieranie rodziców po trudnych porodach oraz zajmuje się dziećmi urodzonymi przedwcześnie, stąd chciałaby również poruszyć temat wcześniaków i wcześniactwa ponieważ akurat 17 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Wcześniaka. Ponadto, niespodzianka, w ten piątek zajrzy do Klubu fotograf dziecięcy.

Najbliższe spotkanie to także okazja do wspólnego ustalenia kierunku rozwoju Klubu oraz omówienia planów na najbliższe miesiące. Zapraszamy do udziału i współdecydowaniu.

Zgłoś awarię oświetlenia

Podaj ulicę i numer posesji
całodobowy nr tel.: 801-800-103
e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl

Wywóz odpadów

Pytania i reklamacje dotyczące wywozu odpadów komunalnych w Radzionkowie można kierować na adres odpady@radzionkow.pl.