We wrześniu Młodzieżowe Centrum Kariery zaprasza do swojej siedziby na trzy giełdy pracy, w trakcie których będzie można otrzymać zatrudnienie w charakterze opiekuna osób starszych oraz pracownika porządkowego – sprzątającego.

Przypomnijmy, giełda pracy jest bardzo komfortową możliwością poznania pracodawcy, środowiska pracy i warunków, jakie oferuje bez konieczności podjęcia zatrudnienia natychmiast. Rozmowa  z przedstawicielem firmy rekrutującej na wybrane stanowiska jest ponadto o wiele mniej stresująca niż rozmowa kwalifikacyjna.

11 września (godz. 10.00) i 19 września (godz. 12.00) w MCK na stanowisko: opiekun osoby starszej rekrutować będzie Promedica z Katowic. Przedstawicielka firmy ma w ofercie pracę w Niemczech, w Wielkiej Brytanii lub Polsce z atrakcyjną stawką do 7000 zł miesięcznie.
25 września o godz. 10.00 natomiast pracowników sprzątających będzie poszukiwała firma Sanpro. Obiekt do sprzątania znajduje się w centrum Katowic.
Konieczne wcześniejsze zapisy na giełdy! E-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., telefonicznie: 32 388 71 46 lub osobiście w Naszej siedzibie przy ul. Kużaja 19.
Prosimy zabrać ze sobą CV.

Zgłoś awarię oświetlenia

Podaj ulicę i numer posesji
całodobowy nr tel.: 801-800-103
e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl

Wywóz odpadów

Pytania i reklamacje dotyczące wywozu odpadów komunalnych w Radzionkowie można kierować na adres odpady@radzionkow.pl.