YBFB Instagram - logoBIP

  neirychomości        dofinansowano ze środków rządowego funduszu inwestycji lokalnych

Przekształcenie prawa użytkowania wieczystegoSystem Informacji PrzestrzennejKurierSMSPowietrzeOstrzeżenia GPSZOK - logoHarmonogram-Rewitalizacja - logoEBOIPomoc prawnaOchrona Danych Osobowych - klauzula

 

 

Logo Górnośląsko-Zagłębiowskiej MetropoliiLogo portalu obywatel.gov.pl     Dostępność Plus Samorząd na plus - logo  

 

wakacje

LeszekLeszek Machoń po ukończeniu kursu otrzymał certyfikat oraz tytuł barmana - miksera, stając się tym samym członkiem SBP, który jest największym w Polsce stowarzyszeniem zrzeszającym barmanów. W 1999 roku wziął udział w swoim pierwszym konkursie, był to konkurs "Italmarca" w stylu klasycznym. Później już zaczęła się przygoda z freestyle - czyli stylem wolnym, w którym wszystko jest podrzucane, żonglowane, rozlewane a nawet podpalane. W 2000 roku wziął udział w swoim pierwszym konkursie freestyle - Mistrzostwach Polski Bacardi - Martini w Warszawie i od razu odniósł sukces gdyż zajął 3 miejsce. Od tej pory zaczął brać udział w wielkich imprezach, konkursach, pokazach. Leszek Machoń do swoich największych sukcesów zalicza:

Rok 2001:

  1. II miejsce - Bacardi - Martini 2001
  2. III miejsce - Puchar Pomorza 2001
  3. III miejsce - Sypniewo 2001

Rok ten oprócz sukcesów zawodowych był także rokiem w którym zawarł ślub. Jego wybranka Asia też jest barmanką Stowarzyszenia Polskich Barmanów (SPB) z sukcesami w konkursach klasycznych. Rok 2002 rozpoczął się wspaniale:

  1. I miejsce - Plaza CUP
  2. II miejsce w mistrzostwach Wyborowa
  3. III miejsce w Poznaniu
  4. I miejsce - Halloween Freestyle CUP
  5. I miejsce w ogólnopolskim konkursie Marina Diana CUP


To ostatnie wyróżnienie to jak do tej pory jego największy sukces. Wiele wspaniałych nagród, m. in. rola w filmie Zaorskiego, pocałunek od Martyny Wojciechowskiej, występ w programie BAR - polsatu. Od tego czasu Leszek Machoń podczas pokazów i konkursów występuje w stroju diabła i przypisano mu ksywę "Czerwony Diabeł z Radzionkowa".

Rok 2003

rozpoczął się od I miejsca w konkursie organizowanym na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i wspaniałego pucharu Jurka Owsiaka. W kolejnych konkursach wypadł równie dobrze:

  1. II miejsce - Marina Diana CUP II edycja
  2. III miejsce w konkursie PZH.

Leszek Machoń brał udział w kilku wielkich imprezach. Obsługiwał bar na pokazie mody Arkadiusa, gdzie poznał największych polskich aktorów, sportowców m.in. Cezarego Pazurę, Janusza Gajosa, Mariusza Czerkawskiego. Robił również specjalny pokaz w Krakowie w Teatrze Stu na benefisie Jana Machulskiego.
Radzionkowski Mistrz Freestyle korzystając z okazji zostawił dla wszystkich internautów kilka fajnych przepisów, które są znane na całym świecie, oraz parę własnych propozycji:

Machoń

"Bar to całe moje życie i nie wyobrażam sobie, że mógłbym robić coś innego. Moim największym marzeniem jest występ na konkursie barmańskim Flair W Las Vegas. Tam spotykają się najlepsi barmani z całego świata. Życzę państwu miłego mixowania oraz odkrywania nowych smaków, kolorów drinków i koktajli."

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl