YBFB Instagram - logoBIP

 neirychomości       dofinansowano ze środków rządowego funduszu inwestycji lokalnych

Przekształcenie prawa użytkowania wieczystegoSystem Informacji PrzestrzennejKurierSMSPowietrzeOstrzeżenia GPSZOK - logoHarmonogram-Rewitalizacja - logoEBOIPomoc prawnaOchrona Danych Osobowych - klauzula

 

 

Logo Górnośląsko-Zagłębiowskiej MetropoliiLogo portalu obywatel.gov.pl     Dostępność Plus Samorząd na plus - logo  

 

W dniach 5-6 maja Toruń był organizatorem Mistrzostw Polski Amatorów w tenisie stołowym. Nasz region reprezentował tylko jeden zawodnik, Pan Mariusz Baron, który startował w kategorii 40-55 lat. Tam po rozegraniu 3 wygranych pojedynków grupowych i 5 później w drabince, Pan Mariusz został Mistrzem Polski w tej kategorii wiekowej.

Najbardziej emocjonujący był mecz finałowy, który Pan Mariusz wygrał w piątym secie po przewagach 16-14 z zawodnikiem i ubiegłorocznym zwycięzcom Pan Mariuszem Regulskim. Warte zaznaczenia jest,że piąty set Pan Mariusz Baron przegrywał już 5-1 na zmianie i to nie załamało zawodnika z Radzionkowa zdobywając upragniony tytuł.

W tym samym terminie Siemianowice Śląskie organizowały jeden z najbardziej prestiżowych turniejów na Śląsku. Tam w kategorii open zwyciężył mieszkaniec Piekar Śląskich Pan Grzegorz Jugowiec, a w kategorii 40-55 zajął 2 miejsce. Zaś w kategoroi do lat 40 zwyciężył mieszkaniec Radzionkowa Pan Jakub Michalski, a 9 miejsce przypadło w kategorii open Panu Henrykowi Tkaczykowi z Piekar Śląskich. Zwycięzcom oraz pozostałym uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl