YBFB Instagram - logoBIP

  neirychomości        dofinansowano ze środków rządowego funduszu inwestycji lokalnych

Przekształcenie prawa użytkowania wieczystegoSystem Informacji PrzestrzennejKurierSMSPowietrzeOstrzeżenia GPSZOK - logoHarmonogram-Rewitalizacja - logoEBOIPomoc prawnaOchrona Danych Osobowych - klauzula

 

 

Logo Górnośląsko-Zagłębiowskiej MetropoliiLogo portalu obywatel.gov.pl     Dostępność Plus Samorząd na plus - logo  

 

wakacje

KLUB MAM zaprasza Mamy oraz Panie w błogosławionym stanie.

Spotkania odbywają się w każdy pierwszy i trzeci piątek miesiąca o godz. 11.00 w Regionalnej Stacji Edukacji Ekologicznej w Radzionkowie przy ul. Księżogórskiej 90a i są bezpłatne.
Wyjątkowo atrakcyjnie prezentuje się najbliższe spotkanie tj. 17 XI. Klub Mam ponownie odwiedzi pani Ewa Łukasik, tym razem z pogadanką ,,Ja cię kocham, a ty śpisz" czyli o wpływie zegara biologicznego na nasz związek (a temat będziemy kontynuować w grudniu).

Pani Ewa Łukasik jest specjalistą pielęgniarstwa operacyjnego i certyfikowanym Instruktorem masażu Shantala, a ponadto założycielką Szkoły Narodzin Mama, Tata i Ja. Jest również zaangażowana we wspieranie rodziców po trudnych porodach oraz zajmuje się dziećmi urodzonymi przedwcześnie, stąd chciałaby również poruszyć temat wcześniaków i wcześniactwa ponieważ akurat 17 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Wcześniaka. Ponadto, niespodzianka, w ten piątek zajrzy do Klubu fotograf dziecięcy.

Najbliższe spotkanie to także okazja do wspólnego ustalenia kierunku rozwoju Klubu oraz omówienia planów na najbliższe miesiące. Zapraszamy do udziału i współdecydowaniu.

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl