YBFB Instagram - logoBIP

  neirychomości        dofinansowano ze środków rządowego funduszu inwestycji lokalnych

Przekształcenie prawa użytkowania wieczystegoSystem Informacji PrzestrzennejKurierSMSPowietrzeOstrzeżenia GPSZOK - logoHarmonogram-Rewitalizacja - logoEBOIPomoc prawnaOchrona Danych Osobowych - klauzula

 

 

Logo Górnośląsko-Zagłębiowskiej MetropoliiLogo portalu obywatel.gov.pl     Dostępność Plus Samorząd na plus - logo  

 

wakacje

Podobnie jak w latach ubiegłych, w tym roku na terenie Radzionkowa odbywa się kolejna edycja akcji „Szlachetna Paczka”. Ta edycja jest wyjątkowa i rekordowa. Obdarowanych zostanie ponad 50 najbardziej potrzebujących rodzin z rejonu "Tarnowskie Góry i okolice", rejonu, który obejmował Radzionków, Gminę Świerklaniec oraz część Tarnowskich Gór.

Na stronie internetowej www.szlachetnapaczka.pl uruchomiona jest baza z informacjami o rodzinach, które zostały zakwalifikowane do projektu SZLACHETNA PACZKA. Przez następne trzy tygodnie każdy będzie miał możliwość zostania Darczyńcą i wybrania Rodziny, której chce się pomóc. Warto wspomnieć, ze Paczki nie trzeba robić indywidualnie, można ją zorganizować wraz ze znajomymi, kolegami z pracy czy rodziną.

Finał SZLACHETNEJ PACZKI nastąpi 9 i 10 grudnia w Pałacu Kawalera, czyli samym sercu Parku w Świerklańcu. W ramach podziękowania dla Darczyńców przygotowaliśmy kilka niespodzianek, w tym np. możliwość zwiedzenia Pałacu.

Tam też będzie zlokalizowany magazyn, gdzie będą dostarczane Paczki przez Darczyńców, po czym wolontariusze będą osobiście przekazywać je rodzinom, którymi się opiekują. Do najczęściej wymienianych potrzeb należą: żywność, ubrania, środki czystości, pomoce szkolne dla dzieci.
Zapraszamy na www.szlachetnapaczka.pl

 

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl