YBFB Instagram - logoBIP

      dofinansowano ze środków rządowego funduszu inwestycji lokalnych 

Przekształcenie prawa użytkowania wieczystegoSystem Informacji PrzestrzennejKurierSMSPowietrzeOstrzeżenia GPSZOK - logoHarmonogram-Rewitalizacja - logoEBOIPomoc prawnaOchrona Danych Osobowych - klauzula

 

 

Logo Rodzina 500+Logo Górnośląsko-Zagłębiowskiej MetropoliiŚląska Karta Usług Publicznych - logoLogo portalu obywatel.gov.pl     Dostępność Plus Samorząd na plus - logo  

 

Pierwszy dzwonek w przedszkolach i szkołach już za kilka dni. W radzionkowskich placówkach nowy rok szkolny zostanie przywitany w zmodernizowanych budynkach.

W Przedszkolu nr 2 w ramach wymiany stolarki okiennej zamontowano 13 szt. okien PCV i wykonano obróbki blacharskie wokół okien. W przedszkolu trwa także przebudowa dachu, która powinna zakończyć się do końca września.

Wokół Przedszkola nr 3 kończy się wymiana ogrodzenia.

W Przedszkolu nr 4 remont polegał na odgrzybianiu ścian, osuszaniu oraz wykonaniu izolacji przeciwwilgociowych w piwnicy i klatce schodowej. Dodatkowo, w trakcie prowadzonych robót zamontowano również okno wraz z doświetlaczem w piwnicy. Zakupiono i zamontowano w budynku oświetlenie ledowe, w celu poprawy jakości oświetlenia. Zakończono wymianę stolarki okiennej i wykonano zostaną obróbki blacharskie wokół okien. Zakończyły się także prace malarskie w wybranych pomieszczeniach, odświeżonych zostało także 17 szt. drzwi wewnętrznych.

Natomiast w Szkole Podstawowej nr 1 trwają ostatnie prace nad dokończeniem izolacji, czyli docieplenia ścian fundamentowych budynku od strony boiska. Do końca roku ma również zostać wykonana dokumentacja projektowa przebudowy kuchni szkolnej.

Planowane są także inwestycje w okresie ferii zimowych. W Szkole Podstawowej nr 1 zostanie wymieniona instalacja centralnego ogrzewania, natomiast w Szkole Podstawowej nr 4 planuje się wyminę instalacji elektrycznej.
Obecnie trwają prace nad wyłonieniem firm, którym zostanie powierzone wykonanie robót. W tym roku zostanie także opracowana dokumentacja projektowa tych zadań.

Łączny koszt zrealizowanych modernizacji to około 335 tys. 541 zł.

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl