YBFB Instagram - logoBIP

 neirychomości       dofinansowano ze środków rządowego funduszu inwestycji lokalnych

Przekształcenie prawa użytkowania wieczystegoSystem Informacji PrzestrzennejKurierSMSPowietrzeOstrzeżenia GPSZOK - logoHarmonogram-Rewitalizacja - logoEBOIPomoc prawnaOchrona Danych Osobowych - klauzula

 

 

Logo Górnośląsko-Zagłębiowskiej MetropoliiLogo portalu obywatel.gov.pl     Dostępność Plus Samorząd na plus - logo  

 

Dostawca aplikacji mobilnej mPay organizuje akcję „Bądź EKO i wybieraj mobilne bilety komunikacji miejskiej” w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu. Na jej uczestników czekają bonusowe środki, które mogą przeznaczyć na zakup biletów komunikacji miejskiej.

System mPay to jeden z oficjalnych kanałów sprzedaży biletów komunikacji miejskiej na obszarze Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii, które są dostępne w darmowej aplikacji na telefony komórkowe. Firma aktywnie uczestniczy też w obchodach tegorocznej edycji Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu, organizując akcję „Bądź EKO i wybieraj mobilne bilety komunikacji miejskiej”. Jej celem jest przypomnienie pasażerom, że bezgotówkowe rozwiązania płatnicze to nie tylko wygoda, ale także sposób na dbanie o środowisko naturalne. Akcja ma ponadto zachęcić kierowców do pozostawienia swoich aut na parkingach i wypróbowania podróży środkami komunikacji miejskiej.

Zasady akcji „Bądź EKO i wybieraj mobilne bilety komunikacji miejskiej”
Każdy, kto pomiędzy 16 a 22 września 2019 r. dołączy do mPay, będzie mógł skorzystać ze specjalnego kodu promocyjnego: „EKO2019”. Wpisanie go w aplikacji mobilnej podczas rejestracji pozwoli na otrzymanie zasilenia elektronicznej portmonetki mPay o wartości 5 zł. Uzyskane w ten sposób środki będzie można przeznaczyć na zakup biletów komunikacji miejskiej.
„Bądź EKO i wybieraj mobilne bilety komunikacji miejskiej” jest oficjalną akcją zarejestrowaną na stronie Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu, dostępnej pod adresem www.mobilityweek.eu. Dodatkowe informacje na temat aplikacji mobilnej oraz regulamin akcji można znaleźć na stronie internetowej mPay.
Aplikacja mPay jest darmowa i dostępna na telefony z systemami Android oraz iOS. Żeby ją pobrać, wystarczy w sklepie z aplikacjami wpisać „mPay płatności mobilne”. Innym sposobem jest uruchomienie w telefonie przeglądarki internetowej i wpisanie w niej adresu app.mpay.pl.

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl