YBFB Instagram - logoBIP

 neirychomości       dofinansowano ze środków rządowego funduszu inwestycji lokalnych

Przekształcenie prawa użytkowania wieczystegoSystem Informacji PrzestrzennejKurierSMSPowietrzeOstrzeżenia GPSZOK - logoHarmonogram-Rewitalizacja - logoEBOIPomoc prawnaOchrona Danych Osobowych - klauzula

 

 

Logo Górnośląsko-Zagłębiowskiej MetropoliiLogo portalu obywatel.gov.pl     Dostępność Plus Samorząd na plus - logo  

 

W sobotę - 7 grudnia br. w Fitness Clubie BeFit w Radzionkowie, w Charytatywnym Spinning Maratonie dla Marty, zorganizowanym przez grupę Cidry na Kole - wzięło udział ponad 200 uczestników, którzy pod kierunkiem doświadczonych trenerów - instruktorów, przy muzyce  - kręcili, jednocześnie na 62 rowerach spinningowych.

W wydarzeniu wzięli czynny udział m.in. przedstawiciele samorządów: Wicestarosta Tarnogórski -  Sebastian Nowak i Wójt Gminy Świerklaniec -  Marek Cyl. W ekipach kręcących w rytmie muzyki rowerowej i grze świateł - można było odnaleźć przedstawicieli lokalnych grup rowerowych: Klubu Turystyki Rowerowej z Orzecha (ze swoim liderem, Michałem Nolewajką - Sołtysem Orzecha), Piekarskich Kół z Piekar Śląskich, Renegatów z Bytomia oraz reprezentantów Stadionu Śląskiego z Chorzowa czy KS Ruchu Radzionków. Wydarzenie otworzył Burmistrz Radzionkowa  Gabriel Tobor, który również wystawił zespół reprezentujący Urząd Miasta Radzionków.

Uczestnicy Maratonu przybyli nie tylko z ww. miast, wśród uczestników byli również reprezentujący Tarnowskie Góry, Rudę Śl., Zabrze, Katowice i wielu innych miast aglomeracji górnośląskiej, a także spoza naszego regionu np. z Krakowa. Organizatorzy bardzo dziękują wszystkim uczestnikom za przybycie i wsparcie swoim udziałem oraz datkami przekazanymi w całości na leczenie 16-letniej Marty Konik.

Dzięki uczestnikom Charytatywnego Spinning Maratonu dla Marty udało się zasilić konto Fundacji Iskierka, której Marta jest podopieczną - kwotą 7.197 zł -JESTEŚCIE NIESAMOWICI! Na tą kwotę składają się wpłaty z tytułu rejestracji uczestników, a także datki zebrane do puszek Fundacji Iskierka przez wolontariuszki (Weronikę Flach, Klaudię Gadalińską i Julię Flach).

Bardzo serdecznie dziękujemy uczestnikom Charytatywnego Spinning Maratonu dla Marty za każdy datek, uśmiech, zaangażowanie, ale także wspierającym to wydarzenie - szczególnie za poczęstunek: Ciastkarni Kołodziej, Piekarni Wylenzek i Piekarni Grabowski i wielu innym, pragnącym zachować anonimowość, darczyńcom. Dziękujemy również gospodarzom, czyli właścicielom Fitness Clubu BeFit w Radzionkowie za wszelką pomoc i przychylność w organizacji wydarzenia, której nie sposób przecenić.

ORGANIZATORZY - Grupa CIDRY na KOLE

 

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl