YBFB Instagram - logoBIP

  neirychomości        dofinansowano ze środków rządowego funduszu inwestycji lokalnych

Przekształcenie prawa użytkowania wieczystegoSystem Informacji PrzestrzennejKurierSMSPowietrzeOstrzeżenia GPSZOK - logoHarmonogram-Rewitalizacja - logoEBOIPomoc prawnaOchrona Danych Osobowych - klauzula

 

 

Logo Górnośląsko-Zagłębiowskiej MetropoliiLogo portalu obywatel.gov.pl     Dostępność Plus Samorząd na plus - logo  

 

wakacje

Flaga UkrainySzanowni Państwo, w związku z licznymi pytaniami mieszkańców naszego miasta informujemy, że tworzymy bazę osób gotowych wesprzeć uchodźców z Ukrainy. Baza ta będzie wykorzystywana w zależności od potrzeb i rozwoju sytuacji. Osoby, które w jakiś sposób chcą włączyć się w akcję pomocy dla uchodźców z Ukrainy proszone są o wypełnienie aktywnego formularza, który dostępny jest poniżej i przesłanie go na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jednocześnie na bazie przekazywanych nam wiadomości informujemy, że wszelkie niezorganizowane formy transportu darów nie będą wpuszczane na Ukrainę, gdyż mogą utrudniać niesienie zorganizowanej pomocy. Przewóz Ukraińców z granicy organizują służby państwowe. Zaleca się, by prywatnymi samochodami jechać wyłącznie po umówione wcześniej osoby. Z kolei uchodźcy kwaterowani będą w poszczególnych gminach za pośrednictwem służb powiatowych.

DEKLARACJA WSPARCIA

 

WAŻNE! Biorąc pod uwagę dynamicznie zmieniającą się sytuację związaną z ilością zgłaszających się do Ośrodka Pomocy Społecznej w Radzionkowie uchodźców z Ukrainy, zwracamy się z prośbą do instytucji oraz osób fizycznych dobrej woli o zgłaszanie chęci pomocy w następującym zakresie:
- przekazywanie bezpłatne artykułów pierwszej potrzeby takich jak: odzież, środki czystości i środki higieniczne, żywność, środki pielęgnacyjne dla dzieci;
- poprzez dokonywanie potrzebnych zakupów dla każdej rodziny/osoby.

ANKIETA OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl