YBFB Instagram - logoBIP

       dofinansowano ze środków rządowego funduszu inwestycji lokalnych

Przekształcenie prawa użytkowania wieczystegoSystem Informacji PrzestrzennejKurierSMSPowietrzeOstrzeżenia GPSZOK - logoHarmonogram-Rewitalizacja - logoEBOIPomoc prawnaOchrona Danych Osobowych - klauzula

 

 

Logo Górnośląsko-Zagłębiowskiej MetropoliiLogo portalu obywatel.gov.pl     Dostępność Plus Samorząd na plus - logo  

 

Dokładnie za miesiąc, 10 czerwca rozpocznie się trzydniowa kulminacja XIV Dni Radzionkowa. Święto naszego miasta wraca po dwuletniej, pandemicznej przerwie. Tradycyjnie bogactwem i specyfiką Dni Radzionkowa jest oferta przygotowana przez radzionkowskie organizacje pozarządowe. To głównie dzięki nim niemal przez miesiąc, odbędzie się ponad trzydzieści różnych imprez towarzyszących głównym obchodom, adresowanych do wszystkich grup wiekowych. Będą to więc koncerty, zawody sportowe czy interesujące wystawy.


W piątek 10 czerwca, na EkoRynek zapraszamy głównie rodziny i młodzież. W tym dniu, od 16:30 na płycie Rynku pojawi się około 30 różnych wozów strażackich symbolizujących 30-lecie powołania radzionkowskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej. Najmłodsi, oprócz podziwiania strażackich umiejętności i wyposażenia, będą mogli skorzystać z różnych atrakcji, w tym zobaczyć spektakl „W miejskiej dżungli” w wykonaniu Teatru Katarynka. Następnie o godzinie 18:45 rozpocznie się koncert zespołu Coria, po którym zaprezentuje się pierwsza z głównych gwiazd tegorocznych Dni Radzionkowa, znany polski raper GRUBSON. GRUBSON ma na swoim koncie zarówno złote jak i platynowe płyty za swoje liczne albumy. Jako pierwszy pobił rekord YouTub’a, jego piosenka „Na Szczycie" jako pierwszy utwór hip-hopowy zdobyła ponad 100 mln wyświetleń!
Od dzisiaj, przez trzy kolejne dni, będziemy publikowali program głównych obchodów tegorocznych Dni Radzionkowa. Zachęcamy do śledzenia naszej strony.

Sponsorem tegorocznych Dni Miasta jest PEC Bytom Sp. z o.o.

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl