YBFB Instagram - logoBIP

  neirychomości        dofinansowano ze środków rządowego funduszu inwestycji lokalnych

Przekształcenie prawa użytkowania wieczystegoSystem Informacji PrzestrzennejKurierSMSPowietrzeOstrzeżenia GPSZOK - logoHarmonogram-Rewitalizacja - logoEBOIPomoc prawnaOchrona Danych Osobowych - klauzula

 

 

Logo Górnośląsko-Zagłębiowskiej MetropoliiLogo portalu obywatel.gov.pl     Dostępność Plus Samorząd na plus - logo  

 

wakacje

Nabór deklaracji rozpoczyna się od godziny 07:00 dnia 3 lipca 2023 roku i trwać będzie do godziny 15:00 dnia 18 lipca 2023 roku.

WAŻNE! Wcześniej i później przesłane deklaracje nie będą brane pod uwagę.

Deklaracje można składać w wersji:

  1. PAPIEROWEJ. Komplet trwale spiętych dokumentów oryginalnie podpisanych (w przypadku kopii dokumentów, podpisanych za zgodność z oryginałem) należy złożyć w Urzędzie Miasta Radzionków w Kancelarii w budynku Urzędu przy ul. Męczenników Oświęcimia 42 w godzinach pracy Urzędu (poniedziałek, wtorek, czwartek w godzinach od 7:00 do 15:00, środę w godzinach od 7:00 do 17:00 natomiast w piątek w godzinach od 7:00 do 13:00).
  2. ELEKTRONICZNIE poprzez system elektronicznej skrzynki podawczej ePUAP pod adresem http://epuap.gov.pl/. Dokumenty elektroniczne doręczane do Urzędu Miasta Radzionków muszą być podpisane kwalifikowanym podpisem cyfrowym lub profilem zaufanym i załączone do formularza „Pismo ogólne do podmiotu publicznego”, a następnie przesłane na skrytkę ePUAP.

https://epuap.gov.pl/wps/myportal/strefa-klienta/katalog-spraw/profil-urzedu/umradzionkow (adres skrytki epuap: /umradzionkow/skrytka).

Szczegółowe informacje dotyczące możliwości utworzenia i korzystania z profilu zaufanego znajdziesz na stronie ePUAP: http://epuap.gov.pl

 

UWAGA! Właścicielem e-PUAP-u jest Ministerstwo Cyfryzacji, które odpowiada za jego elementy techniczne, w tym za dostępność, funkcjonalność czy działanie. Urząd Miasta Radzionków nie ma wpływu na jego działanie.

 

DOKUMENTY

Dokumenty zgłoszeniowe, które należy złożyć w terminie naboru

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl