YBFB Instagram - logoBIP

 neirychomości       dofinansowano ze środków rządowego funduszu inwestycji lokalnych

Przekształcenie prawa użytkowania wieczystegoSystem Informacji PrzestrzennejKurierSMSPowietrzeOstrzeżenia GPSZOK - logoHarmonogram-Rewitalizacja - logoEBOIPomoc prawnaOchrona Danych Osobowych - klauzula

 

 

Logo Górnośląsko-Zagłębiowskiej MetropoliiLogo portalu obywatel.gov.pl     Dostępność Plus Samorząd na plus - logo  

 

Zachęcamy Mieszkańców Radzionkowa do włączenia się w organizowaną przez Federację Konsumentów ogólnopolską akcję, dzięki której można będzie obniżyć swoje rachunki za prąd o kilka, kilkanaście procent w skali roku.


Każdy konsument może przystąpić do tego programu, udział jest bezpłatny i nie wiąże się z żadnym zobowiązaniem. Aukcja polega na licytacji w dół, a sprzedawca, który zostanie wybrany, zagwarantuje najniższą cenę za kWh. W dodatku sprawdzona będzie treść umowy, a firma zobowiąże się do utrzymania stałej ceny przez rok. Od strony formalnej procedura wejścia w zbiorowe negocjacje jest bardzo prosta.


Chętni konsumenci rejestrują się bez żadnych zobowiązań na stronie ww.EnergiaRazem.org., gdzie widnieje krótkii formularz, aktywny do 27 stycznia 2016 r. Możliwa jest także osobista rejestracja w jednym z kilkudziesięciu oddziałów Federacji Konsumentów.


W tym samym czasie sprzedawcy energii zgłaszają chęć uczestnictwa w odwróconej aukcji. Federacja w imieniu konsumentów sprawdza zapisy i warunki umów, wykluczone jest nakładanie kar umownych za wcześniejsze rozwiązanie umowy lub doliczanie opłat handlowych.


Aukcja odbędzie się 28 stycznia, a wygra ten dostawca, który zaproponuje najniższą cenę za kWh. Każdy uczestnik otrzyma indywidualną kalkulację możliwych oszczędności do 3 marca 2016 r. Natomiast do 16 kwietnia konsumenci będą mieć czas na podjęcie decyzji co do zmiany dostawcy energii (źródło: Dziennik Gazeta Prawna).

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl