YBFB Instagram - logoBIP

  neirychomości        dofinansowano ze środków rządowego funduszu inwestycji lokalnych

Przekształcenie prawa użytkowania wieczystegoSystem Informacji PrzestrzennejKurierSMSPowietrzeOstrzeżenia GPSZOK - logoHarmonogram-Rewitalizacja - logoEBOIPomoc prawnaOchrona Danych Osobowych - klauzula

 

 

Logo Górnośląsko-Zagłębiowskiej MetropoliiLogo portalu obywatel.gov.pl     Dostępność Plus Samorząd na plus - logo  

 

wakacje

wycinkaUrząd Miasta Radzionków informuje, że w dniach 2-3 lipca br. w godzinach 8.00 – 16.00 ul. Przyjaźni na odcinku od skrzyżowania z ul. Gwarków do skrzyżowania z ul. Wspólną (w tzw. wąwozie i przy bramie do ogrodów działkowych „Lepsze Jutro”) będzie zamknięta dla ruchu samochodowego. Wjazd na „Górkę” będzie możliwy wiaduktem w ciągu ul. Zejera oraz od strony Rojcy ul. Nieznanego Żołnierza i ul. Dąbrowskiej.

Utrzymanie zostanie jedynie ruch pieszy schodami przy linii kolejowej i pod wiaduktem kolejowym, natomiast nie będzie dostępu pieszych do ROD „Lepsze Jutro” – wejście na działki możliwe będzie od ul. Wiosennej i ul. Wandy.

Czasowe zamkniecie ruchu wynika z konieczności wycinki 6 drzew rosnących na skarpie przy ul. Przyjaźni, których zły stan zdrowotny wskazuje na wysokie zagrożenie dla bezpieczeństwa osób korzystających z drogi. W maju br. doszło do wywrócenia się jednej z topól rosnących nad wąwozem, obyło się bez szkód, jednakże mając na uwadze złą kondycję innych drzew oraz coraz częstsze ekstremalne zjawiska pogodowe, zasadnym jest usunięcie realnego zagrożenia w tym rejonie.

Na usunięcie drzew Gmina Radzionków uzyskała stosowne zezwolenie wydane przez Starostę Tarnogórskiego, a sama wycinka będzie odbywać się pod nadzorem ornitologicznym.

Prosimy o ostrożność i wyrozumiałość.

zamkniecie

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl