YBFB Instagram - logoBIP

 neirychomości       dofinansowano ze środków rządowego funduszu inwestycji lokalnych

Przekształcenie prawa użytkowania wieczystegoSystem Informacji PrzestrzennejKurierSMSPowietrzeOstrzeżenia GPSZOK - logoHarmonogram-Rewitalizacja - logoEBOIPomoc prawnaOchrona Danych Osobowych - klauzula

 

 

Logo Górnośląsko-Zagłębiowskiej MetropoliiLogo portalu obywatel.gov.pl     Dostępność Plus Samorząd na plus - logo  

 

LODnia 4 lutego w Liceum Ogólnokształcącym odbyła się akcja Zdrowy Czwartek. Znanym wszystkim Tłusty Czwartek w naszej szkole miał całkiem inny wymiar. Zamiast pączków wypełnionych słodką różaną marmoladą mogliśmy znaleźć ciasto marchewkowe, wypiek bezglutenowy, musli z jogurtem oraz pyszne kolorowe owoce. Zamiana kalorycznych pączków na pełnowartościowe i zdrowe produkty bardzo spodobała się naszym licealistom jak i całemu gronu pedagogicznemu.

Na naszych przerwach między lekcyjnych można było zakupić daną przekąskę. Ciasto marchewkowe i wypiek bezglutenowy zostały przygotowane przez uczennice. Jak widać oprócz mądrych i inteligentnych uczniów mamy również kulinarne gwiazdy. Ich wypieki rozeszły się w mig. Chcemy propagować zdrowe odżywianie jak i prowadzenie zdrowego trybu życia dlatego w naszej szkole co jakiś czas odbywają się aktywne przerwy w postaci zumby. Myślę, że nasza akcja przyniosła zamierzony efekt w rozpowszechnianiu zdrowego odżywiania i będzie ona kontynuowana jeszcze wiele razy.

Oliwia Mańka
Przewodnicząca Samorządu Szkolnego

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl