YBFB Instagram - logoBIP

  neirychomości        dofinansowano ze środków rządowego funduszu inwestycji lokalnych

Przekształcenie prawa użytkowania wieczystegoSystem Informacji PrzestrzennejKurierSMSPowietrzeOstrzeżenia GPSZOK - logoHarmonogram-Rewitalizacja - logoEBOIPomoc prawnaOchrona Danych Osobowych - klauzula

 

 

Logo Górnośląsko-Zagłębiowskiej MetropoliiLogo portalu obywatel.gov.pl     Dostępność Plus Samorząd na plus - logo  

 

wakacje

RewitalizacjaW związku z opracowywaniem Gminnego  Programu Rewitalizacji dla Gminy Radzionków w najbliższych dniach zostaną przeprowadzone konsultacje/badania ankietowe w Państwa gospodarstwach domowych oraz na ulicach naszego Miasta.

Pragniemy poznać Państwa opinię na temat rewitalizacji dwóch obszarów w naszym mieście. Informacje uzyskane dzięki Państwu umożliwią nam przygotowanie programu rewitalizacji i pozwolą na podjęcie działań zmierzających do pozyskania europejskich funduszy na realizację projektów z tym związanych.

Prosimy o umożliwienie, w dniach 19 kwietnia – 26 maja 2016r., przeprowadzenia badania ankieterom i udzielenie odpowiedzi na zadane pytania. Dzięki temu, będą mieli Państwo realny wpływ na ostateczne treści zawarte w Gminnym Programie Rewitalizacji.

Pragniemy podkreślić,  iż wyniki badań zostaną upublicznione, a Państwa zaangażowanie umożliwi dostosowanie planowanych zmian do potrzeb Mieszkańców poprzez ujęcie Państwa sugestii w przygotowywanym opracowaniu.

Szczegółowych informacji można uzyskać tutaj.

 

Rewitalizacja - działanie skupione na zdegradowanym obiekcie, którego celem jest znalezienie dla niego nowego zastosowania i doprowadzenie do stanu, w którym obiekt, obszar staje się wartościowy i funkcjonalny. Rewitalizacja winna doprowadzić do poprawy warunków życia społeczności lokalnej. W ramach rewitalizacji przewiduje się działania społeczno-socjalne i techniczno-infrastrukturalne.

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl