YBFB Instagram - logoBIP

 neirychomości       dofinansowano ze środków rządowego funduszu inwestycji lokalnych

Przekształcenie prawa użytkowania wieczystegoSystem Informacji PrzestrzennejKurierSMSPowietrzeOstrzeżenia GPSZOK - logoHarmonogram-Rewitalizacja - logoEBOIPomoc prawnaOchrona Danych Osobowych - klauzula

 

 

Logo Górnośląsko-Zagłębiowskiej MetropoliiLogo portalu obywatel.gov.pl     Dostępność Plus Samorząd na plus - logo  

 

Zielona ZiemiaStowarzyszenie Przyjaciół i Sympatyków Ekologii Zielona Ziemia zaprasza do udziału w otwartej  konferencji ekologicznej pt.: "Bioróżnorodność", która odbędzie się 10 maja 2016r. o godz. 9.00 w Centrum Kultury "Karolinka" w Radzionkowie. Jej celem jest zwrócenie uwagi na znaczenie zjawiska bioróżnorodności dla funkcjonowania naszej planety i życia człowieka, wzrost świadomości w zakresie zagrożeń prowadzących do  ubożenia gatunków oraz sposoby ochrony bioróżnorodności w naszym regionie.

Konferencja składa się z części wykładowej dla wszystkich uczestników oraz warsztatów, w których udział każdy uczestnik wybiera według swoich zainteresowań. Wystąpi między innymi dr hab. Andrzej Misiołek, Piotr Siwy oraz dr Andrzej Boczarowski z prezentacją mulimedialną "I stało się życie". Konferencji towarzyszyć będą targi oraz wystawa EXPO ZDROWIE.

Udział w konferencji dla uczestników jest bezpłatny. Dla nauczycieli przygotowaliśmy zaświadczenia a dla wszystkich uczestników edukacyjne prezenty.

Jest to 11. edycja cyklicznej imprezy promującej wiedzę z zakresu ekologii i ochrony środowiska. Tegoroczna impreza odbywa się pod patronatem honorowym Burmistrza Miasta Radzionkowa, Starosty Tarnogórskiego, Prezydentów Miast Piekary Śląskie i Bytom oraz prezesa WFOŚiGW w Katowicach.


KARTA ZGŁOSZENIA DLA GRUP

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl