YBFB Instagram - logoBIP

  neirychomości        dofinansowano ze środków rządowego funduszu inwestycji lokalnych

Przekształcenie prawa użytkowania wieczystegoSystem Informacji PrzestrzennejKurierSMSPowietrzeOstrzeżenia GPSZOK - logoHarmonogram-Rewitalizacja - logoEBOIPomoc prawnaOchrona Danych Osobowych - klauzula

 

 

Logo Górnośląsko-Zagłębiowskiej MetropoliiLogo portalu obywatel.gov.pl     Dostępność Plus Samorząd na plus - logo  

 

wakacje

Wszystkich, którzy nie mają planów na najbliższą sobotę serdecznie zapraszamy na Księżą Górę. Każdy kto lubi aktywny wypoczynek z rodziną, z pewnością znajdzie coś dla siebie. 

Szczegóły poniżej.

Klub Karate Hajime, w ramach akcji ,,Żyj Aktywnie i Poczuj się Pozytywnie'' przy wsparciu Urzędu Miasta Radzionków organizuje sportowo rodzinne zajęcia w plenerze. Zbiórka się na górnym boisku w parku. W planie gry i zabawy ruchowe oraz rodzinny marszobieg na orientację. . Wstęp wolny początek o godzinie 11.00 Więcej informacji na: www.habraszkadojo.pl oraz Facebooku .

Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Radzionkowie zaprasza dzieci i młodzież na Młodzieżowy Wyścig Rowerowy o Puchar Burmistrza Miasta Radzionków (grupy wiekowe od 3 do 18 lat, kategorie co dwa lata). Wszystkich zainteresowanych zapraszamy pod bramy Śląskiego Ogrody Botanicznego, gdzie o godzinie 12.00 odbędą się zapisy. Start wyścigu o godzinie 13.00.

Uwaga: Warunkiem dopuszczenia do startu w wyścigu jest posiadanie sprawnego roweru i kasku. Każdy uczestnik musi posiadać dokument ze zdjęciem oraz w przypadku niepełnoletnich uczestników, pisemną zgodę rodziców o treści: Świadomy/a pełnej odpowiedzialności za swoje dziecko w trakcie rajdu,wyrażam zgodę na udział (imię i nazwisko). Podpis rodzica. 

 

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl