YBFB Instagram - logoBIP

  neirychomości        dofinansowano ze środków rządowego funduszu inwestycji lokalnych

Przekształcenie prawa użytkowania wieczystegoSystem Informacji PrzestrzennejKurierSMSPowietrzeOstrzeżenia GPSZOK - logoHarmonogram-Rewitalizacja - logoEBOIPomoc prawnaOchrona Danych Osobowych - klauzula

 

 

Logo Górnośląsko-Zagłębiowskiej MetropoliiLogo portalu obywatel.gov.pl     Dostępność Plus Samorząd na plus - logo  

 

wakacje

Stowarzyszenie Rodzin Katolickich zaprasza na spektakl do Teatru im. A. Mickiewicza w Cieszynie na słynne „Jasełka Tradycyjne”, w dniu 19 stycznia 2017 roku (czwartek). Jest to spektakl jedyny w swoim rodzaju - wystawiany w niepowtarzalnym klimacie, który co roku ogląda kilka tysięcy osób, zwykle przybywających do teatru całymi rodzinami, by wspólnie uczestniczyć w tym niezwykłym beskidzkim kolędowaniu.

Przedstawienie to jest bowiem nie tylko - przygotowane przez zespół liczący ponad stu aktorów - piękne widowisko muzyczne, ale zarazem jest ono formą przybliżenia do głębi tajemnicy zbawienia, do Pańskich narodzin. Wyrazem tego jest bezpośrednie powiązanie tekstów wygłaszanych przez aktorów na scenie z fragmentami pochodzącymi z Pisma św. Dlatego też bliskie i znane wszystkim kolędy stają się w trakcie tego przedstawienia jasełkowego naturalną tak dla aktorów jak i widzów formą uwielbienia Bożej miłości. Wspólne śpiewanie kolęd jest tradycją podczas "Jasełek Tradycyjnych", zaś wychodząc z teatru publiczność może podtrzymać ten radosny nastrój, zaopatrując się w zarejestrowane na nośnikach multimedialnych kolędy, śpiewniki, a także całe przedstawienia.
Charakterystyczny dla „cieszyńskich jasełek” jest ich niepowtarzalny scenariusz, wykorzystujący szereg elementów regionalnych oraz twórczość artystyczną samych cieszynian.


Ze względu na duże zainteresowanie udziałem w tym spektaklu wymagana jest wcześniejsza rezerwacja biletów, dlatego zapisy prowadzi kancelaria parafialna od 21 listopada do 5 grudnia br. Do dyspozycji jest niespełna 40 miejsc i to tylko w tym terminie - pozostałych kilkanaście terminów jest już zajętych.
Wyjazd zaplanowano w dniu 19.01.2017 r. o godz. 14.00 a powrót na ok. 21.00. Koszt przejazdu i biletu wstępu to 55 zł/osobę.

 

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl