YBFB Instagram - logoBIP

  neirychomości        dofinansowano ze środków rządowego funduszu inwestycji lokalnych

Przekształcenie prawa użytkowania wieczystegoSystem Informacji PrzestrzennejKurierSMSPowietrzeOstrzeżenia GPSZOK - logoHarmonogram-Rewitalizacja - logoEBOIPomoc prawnaOchrona Danych Osobowych - klauzula

 

 

Logo Górnośląsko-Zagłębiowskiej MetropoliiLogo portalu obywatel.gov.pl     Dostępność Plus Samorząd na plus - logo  

 

wakacje

Mistrzostwa Śląska Kanarków Śpiewających Karolinka 2016 obyły się w dniach 18-20 listopada br. w Centrum Kultury "Karolinka" w Radzionkowie po raz 50-ty . W zeszłym roku świętowaliśmy Złote Gody 50 lecie Śląskiego Związku Hodowców Kanarków i Ptaków Egzotycznych. Oddział radzionkowskich adeptów śpiewu kanarków harceńskich jest jednym z liczniejszych na Śląsku, działa bardzo prężnie a ich aktywność powoduje,że wielu hodowców z innych miasta nawiązuje z nim ścisłą współpracę. Tegoroczny konkurs sprawił ,że w zawodach wzięły udział osoby z Gliwic, Czeladzi, Bytomia i okolic .


Prestiżowe nagrody udało się zdobyć hodowcą z naszego koła: Henryk Przykuta i Wit Żelazko właśnie za śpiew tych niezwykłych ptaków .
Na zawodach spotykają się hodowcy aby wymienić doświadczenia oraz by planować swój udziały w różnych zawodach, zwłaszcza że są wśród nich i Mistrzowie Polski, którzy marzą również o wyższych tytułach, nie tylko w Europie.
Życzmy wiele wytrwałości i nowych sukcesów a również zainteresowania aby młodzi przejęli dziedzictwo kontynuowania tej wspaniałej
„śpiewaczej” dyscypliny wszak z tego ponoć Radzionków słynie. 

 

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl