YBFB Instagram - logoBIP

  neirychomości        dofinansowano ze środków rządowego funduszu inwestycji lokalnych

Przekształcenie prawa użytkowania wieczystegoSystem Informacji PrzestrzennejKurierSMSPowietrzeOstrzeżenia GPSZOK - logoHarmonogram-Rewitalizacja - logoEBOIPomoc prawnaOchrona Danych Osobowych - klauzula

 

 

Logo Górnośląsko-Zagłębiowskiej MetropoliiLogo portalu obywatel.gov.pl     Dostępność Plus Samorząd na plus - logo  

 

wakacje

Sukcesy uczniów w Ogólnopolskich Konkursach Przedmiotowych z fizyki i chemii.

Sławomir Pawnuk - uczeń klasy III c jest Laureatem ( 8 miejsce w Polsce) Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej z Chemii OLIMPUS 2016 - sesja jesienna. Przewodnikiem naukowym ucznia jest mgr inż. Aldona Socha. Serdecznie gratulujemy uczniowi  i jego nauczycielce.

Wiktoria Kwiotek z kl. I b i Robert Jasiok z kl. II d zdobyli wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie przedmiotowym z fizyki MULTITEST 2016 – sesja jesienna. Przewodnikiem naukowym uczniów jest mgr Joanna Krakowiak. Serdecznie gratulujemy uczniom i ich nauczycielce.

Złoty Certyfikat dla nauczycielki języka angielskiego

mgr Sylwia Piekarczyk - nauczycielka języka angielskiego została uhonorowana Złotym Certyfikatem Jakości Kształcenia Języka Angielskiego przyznanym w uznaniu skutecznego wykorzystania innowacyjnego systemu optymalizacji nauki słownictwa Insta.Ling w semestrze zimowym roku szkolnego 2016/2017

Złoty certyfikat za systematyczną naukę słówek

Po zakończeniu pierwszego semestru roku szkolnego 2016/2017 nasi uczniowie wraz  z nauczycielem otrzymali Złoty Certyfikat Jakości Kształcenia Języka Angielskiego przyznany w uznaniu skutecznego wykorzystania innowacyjnego systemu optymalizacji nauki słownictwa Insta.Ling . Czym jest właściwie Insta.Ling?  Jest stroną WWW do nauki słówek języków obcych oraz ortografii języka polskiego. Nauczyciel przydziela słówka z przerabianego w szkole materiału, a uczniowie razem z Insta.Ling powtarzają je w domu. Nauczyciel i rodzice dostają szczegółowe raporty o systematyczności pracy ucznia i jego postępach w nauce, a Insta.Ling dba, aby powtórki słówek były dostosowane indywidualnie do potrzeb ucznia. Uczestnictwo w Programie Insta.Ling dla Szkół daje bezpłatny dostęp do systemu dla nauczyciela, uczniów i rodziców.
W pierwszym semestrze w programie uczestniczyli uczniowie klasy Ic, II a, II c, II d oraz III b, w sumie 90 uczniów naszej szkoły. Ich zaangażowanie przyniosło oczekiwane efekty, celujące oraz bardzo dobre oceny z odpowiedzi ustnej ze słówek oraz lepsze wyniki na testach sprawdzających. W bieżącym semestrze uczniowie będą brali udział już w VIII edycji programu. Trzymamy kciuki za jeszcze lepsze wyniki.

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl